تقویم مناسبتی اسفند ۹۹ + [دانلود رایگان تقویم]

دانلود کتاب
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

تقویم اسفند ماه تگرولایز منتشر شد. در این تقویم مناسبت‌های ملی و بین‌المللی اسفند ماه آمده است و شما می‌توانید از آن‌ها برای ایجاد کمپین‌های مختلف، تدوین محتوای بلاگ و از همه مهم‌تر پست‌ها و استوری‌های شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید.

 

چرا استفاده از تقویم مناسبتی برای شبکه های اجتماعی ضروری است؟

در عصر حاضر و با توجه به اثرات چشم‌گیر شبکه‌های اجتماعی در موفقیت یا شکست برندها، استفاده از تقویم و انتشار پست‌های مناسبتی، به کسب‌و‌کار شما شانس زیادی برای دیده شدن می‌دهد. محتواهای خلاقانه در مناسبت‌های جذاب و مرتبط به کسب‌و‌کارتان، با احتمال بیشتری وایرال می‌شوند و مخاطبان تعامل بیشتری با آن‌ها برقرار می‌کنند. به همین دلایل هم تقویم اسفند می‌تواند یک ضرورت برای شبکه‌های اجتماعی کسب‌و‌کار شما باشد و مهر تاییدی بر برتری شبکه اجتماعی شما بزند.

ممکن است بگویید که انتشار پست‌های مناسبتی در روزهای متوالی یا تعطیل کار راحتی نیست و شما را به دردسر خواهد انداخت. حق با شماست اما ما در ادامه راه حلی برای تسهیل این کار به شما ارائه خواهیم داد.

 

زمان بندی انتشار با تگرولایز

شما می‌توانید به کمک تقویم اسفند محتوای مناسبتی خود را از پیش و در زمان مناسب آماده کنید، به کمک تحلیل‌های Insight بهترین و پربازده‌ترین ساعت برای انتشار را مشخص نمایید و پست یا استوری خود را برای انتشار در آن روز و ساعت‌زمان بندی کنید. با این کار دغدغه انتشار به موقع پست‌ها را نخواهید داشت، هیچ مناسبتی را برای پروموت از دست نمی‌دهید و زمان بندی انتشار محتواهای شما در شبکه های اجتماعی منظم خواهد شد.

 

برای مشاهده لینک دانلود رایگان تقویم اسفند تگرولایز، کافی‌ست نام و آدرس ایمیل خود را در باکسی که پایین‌تر آمده است، وارد نمایید.

برچسب ها

به اشتراک بگذارید

دانلود تقویم مناسبتی اسفند ۹۹

تقویم مناسبتی اسفند ۹۹ + [دانلود رایگان تقویم]
3.25 مگابایت (PDF)

تقویم مناسبتی اسفند منتشر شد

  • آیا دانلود فایل تقویم رایگان است؟

    بله، شما می‌توانید تقویم مناسبتی اسفند ۹۹ را به صورت رایگان و تنها با وارد کردن ایمیل دریافت کنید.

  • از نام و آدرس ایمیل من چه استفاده‌ای می‌شود؟

    این اطلاعات تنها و تنها برای ارسال مطالب آتی برای شما که علاقه‌مندی خود را به این حوزه نشان داده‌اید از شما خواسته شده است و از آن هیچ استفاده دیگری نخواهیم کرد.

نظر شما نظر خود را وارد نمایید