آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائمی

اینستاگرام
زمان مطالعه: 3 دقیقه

اینستاگرام و اصولا شبکه‌های اجتماعی، مزایا و معایب خود را دارند. پلتفرم به‌اشتراک‌گذاری تصاویر با بیش از ۱ میلیارد کاربر، امکان بزرگی برای دنبال کردن دوستان و سلبریتی‌هایی که به آن‌ها علاقه دارید فراهم می‌کند. اما گاهی هم استفاده از آن می‌تواند این احساس را نیز القا کند که شما مجبور هستید هر کاری که انجام می‌دهید را به مخاطب نمایش دهید و حتما بهترین تصاویر را ثبت کنید. این احساس به مرور می‌تواند ملال‌آور و استرس‌زا باشد.

اگر فعالیت در اینستاگرام به شما احساس بودن در غل و زنجیر می‌دهد، شاید بهتر باشد تصمیم بگیرید آن را ترک کنید. برای غیرفعال کردن موقت و یا دیلیت اکانت اینستاگرام به طور دائمی، دستورالعمل‌هایی که در ادامه آمده است را دنبال کنید.

فقط به یاد داشته باشید، حذف کامل اکانت اینستاگرم همه چیز را پاک می‌کند. تمام تصاویر و تاریخچه حساب کاربری شما از جمله فالوئرها، لایک‌ها و کامنت‌ها به‌طور دائمی پاک شده و شما نمی‌توانید با ورود مجدد به‌وسیله همین نام کاربری فعلی به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. اگر بخواهید دوباره حساب اینستاگرام باز کنید باید نام کاربری جدیدی برگزینید. پس پیش از پاک کردن اکانت اینستاگرام خوب فکر کنید و سپس تصمیم بگیرید.

دیلیت اکانت اینستاگرام چگونه است؟

۱. از یک مرورگر در کامپیوتر یا موبایل، در Instagram.com وارد حساب کاربری خود شوید. متاسفانه شما نمی‌توانید از طریق اپلیکیشن اینستاگرام، اکانت خود را پاک کنید.

حساب کاربری اینستاگرام

۲. به صفحه پاک کردن اکانت خود بروید.

در بلاگ تگرولایز بخوانید :  روش‌های افزایش فالوئر اینستاگرام

پاک کردن حساب اینستاگرام

۳. وقتی وارد این صفحه شدید، به سوالی که در منوی کشویی دیده می‌شود پاسخ دهید؛ چرا اکانت اینستاگرام خود را می‌بندید؟

۴. پسووردتان را دوباره وارد کنید.

۵. بر روی «پاک کردن دائمی اکانت من» کلیک کنید.

پاک کردن دائمی اکانت من

اگر با حذف حساب اینستاگرام به‌طور دائمی راحت نیستید، شاید ترجیح بدهید که به‌طور موقت مدتی از شبکه‌های اجتماعی فاصله بگیرید. اینستاگرام یک گزینه غیرفعال کردن موقت حساب کاربری هم دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید. این امکان به شما اجازه می‌دهد در طول زمانی که در این شبکه حضور ندارید، پروفایل، تصاویر، ویدئوها، کامنت‌ها و لایک‌هایتان از دید کاربران دیگر مخفی بماند و زمانی که بازگشتید و اکانت خود را به حالت فعال درآوردید، همه‌چیز دوباره ظاهر می‌شود. پس می‌توانید به‌جای حذف اکانت اینستاگرام از گزینه غیرفعال کردن آن استفاده کنید.

غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام چگونه است؟

 ۱. از یک مرورگر در کامپیوتر یا موبایل، در Instagram.com وارد حساب کاربری خود شوید. متاسفانه شما نمی‌توانید از طریق اپلیکیشن اینستاگرام، اکانت خود را غیرفعال کنید.

حساب کاربری اینستاگرام

۲. برای دسترسی به پروفایل خود بر روی آیکون آدمک که در گوشه بالا و سمت راست صفحه قرار دارد، کلیک کنید.

اکانت اینستاگرام

۳. روی «ویرایش پروفایل» کلیک نمایید.

ویرایش پروفایل اینستاگرام

۴. صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید و بر روی «حسابم را موقتا غیرفعال کن» در گوشه پایین و سمت چپ کلیک کنید.

غیرفعال کردن موقت حساب کاربری اینستاگرام

۵. وقتی وارد این صفحه شدید، از منوی کشویی موجود، به پرسش «چرا اکانت خود را غیرفعال می‌کنید؟» پاسخ دهید.

غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

۶. پسووردتان را دوباره وارد کنید.

 

۷. پس از آن‌که پسووردتان را وارد کردید، گزینه «غیرفعال کردن موقت اکانت» نمایان می‌شود.

در بلاگ تگرولایز بخوانید :  چرا باید اینستاگرام را آنالیز کنیم؟

غیرفعال کردن موقت اکانت

وقتی بر روی گزینه غیرفعال کردن اکانت کلیک می‌کنید، حساب کاربری اینستاگرام شما تا زمانی که مجددا وارد آن نشوید، غیرفعال باقی می‌ماند. فقط ممکن است چند ساعتی طول بکشد تا صفحه پروفایل شما غیرفعال شود.

برچسب ها

به اشتراک بگذارید

نظر شما نظر خود را وارد نمایید